Steelcon Sp. z o.o. powstała w 1999 r. Siedziba firmy mieści się pod adresem: Warblewo 24A, 76-200 Słupsk. Od początku swojego istnienia specjalizujemy się w produkcji elementów wyposażenia kontenerów i pojemników na odpady przeznaczonych do transportu i przechowywania materiałów typu: złom, gruz, śmieci i inne.

Głównymi odbiorcami oferty Steelcon są przedsiębiorstwa z terenu Europy Zachodniej działające zarówno w obszarze produkcji jak i szeroko rozumianych: transportu, odzysku i przetwórstwa odpadów. Z każdym rokiem jednak staramy się dopasować produkcje do wysokich wymagań rodzimych producentów pojemników stalowych. Staramy się elastycznie dopasowywać naszą ofertę do potrzeb Klienta. Jesteśmy w stanie wdrożyć produkcje elementów kontenerów według dokumentacji technicznej Zamawiającego. Takie działanie pozwala naszym Odbiorcom na skupienie się na głównej produkcji kontenerów stalowych bez potrzeby angażowania zasobów i środków w wykonywanie mniejszych części dokontenerów na odpady. Nasze przygotowanie do to tego typu produkcji daje nam możliwość zaoferowania produktów o wysokich parametrach jakościowych i atrakcyjnej cenie.

Wyroby naszej firmy sklasyfikowane są następująco:

ROLKI do kontenerów hakowych

ZAWIASY drzwi i klap kontenerów stalowych – kute lub spawane

POKRYWY / klapy do kontenerów

BLOKADY, ZARYGLOWANIA

KOMPLETNE ZACZEPY, HAKI

CZOPY PODNOSZENIA KONTENERÓW BRAMOWYCH

DRABINKI

DŹWIGNIKI I PODNOŚNIKI

POMPY HYDRAULICZNE DO KLAP

HACZYKI, FOLIE, OZNAKOWANIA

W procesie produkcyjnym uwzględniamy wszelkie uwagi naszych Klientów, stawiając tym samym na spełnienie ich oczekiwań co do produktu finalnego.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą!